| Model | GL2.5-C Cordless Cap Lamp |
|---|---|
| Brightness | 10000lux |
| Illuminous | 143lum |
| Power of main light | 1.1W |
| Model | GLT-7C Corded Cap Lamp |
|---|---|
| Brightness | 15000lux |
| Illuminous | 216lum |
| Power of main light | 1.67W |
| Model | GL4.5-A Cordless Cap Lamp |
|---|---|
| Brightness | 4500lux |
| Illuminous | 169lum |
| Power of main light | 1.3W |