| Lighting Degree | 15000 Lux-25000Lux |
|---|---|
| Main Light Current | 800mA |
| Lumen | 348 Lum |
| Rated Voltage | 3.7V |
| Weight | 480g |
| Battery | Lithium Battery |
|---|---|
| Luminous Flux | 348lum |
| Beam Angle | 120° |
| Power | 3W |
| Battery Type | Rechargeable Li-ion Battery |
| Item Name | GS12-A |
|---|---|
| Main Light Brightness | 15000 Lux - 25000 Lux |
| Charging Way | USB Charger/cradle Charger/ Charger Rack |
| Battery Cycles | 1200cycles |
| Lamp Body Material | Plastic |