| Product Name | LED |
|---|---|
| Ip Rating | IP67 |
| Luminous Flux | 96lm |
| Working Temperature | -40℃-+50℃ |
| Material | ABS |
| Produt Name | 10000lux Cap Lamp Helmet Lamp |
|---|---|
| Battery Capacity | 6.6 Ah |
| Impact Resistance | ≥1.5m |
| Light Source | LED |
| Material | ABS |
| Voltage | AC85-265V |
|---|---|
| Application | Mining, Tunneling, Construction, Etc. |
| Light Source | LED |
| Warranty | 2-5 Years |
| Luminous Flux | 1000-10000lm |