| Product Name | 25000lux Led Cordless Miner Lamp |
|---|---|
| Lumen | 385 |
| Rated Voltage | 3.7V |
| Lighting Mode | Weak-work-strong-aux.-SOS 5 Lighting Modes |
| Power | 2.96W |
| Product Name | 15000lux Led Cordless Miner Lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Rated Voltage | 3.7V |
| Lighting Mode | Work-aux.-SOS 3 Lighting Modes |
| Power | 1.78W |
| Product Name | LED Mining Lamp |
|---|---|
| Light Source | One Main Light Two Auxiliary Lights |
| Main Light Current | 400mA - 800mA |
| Lighting Degree | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Battery Capacity | 6.8Ah Li-ion Battery |
| Product Name | Led Safety Cordless Mining Cap Lamps |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Rated Voltage | 3.7V |
| Lighting Mode | Work-aux.-SOS 3 Lighting Modes |
| Power | 1.78W |
| Item Name | LED Rechargeable Miner Headlamp |
|---|---|
| Application | Mining, Tunneling, Construction, Etc. |
| Lighting Degree | 4000 LUX |
| Rated Voltage | 3.7V |
| Warranty | 1 Years |
| Model No | GL-T666 |
|---|---|
| LIght Source | One Cree LED |
| Life Span | 100000hrs |
| Working Time | 8hrs |
| Weight | 280g |
| Product Name | Portable Emergency Power Station |
|---|---|
| Function | Quick Charge Support, Solar Panel Charge, LED Display, Holder, Support Solar Charging, Cigarette Lighter |
| Type | Waterproof, Fast Charging, With Plug, High Capacity, With Cable, PORTABLE, Power Staion, Rental Power Bank, LED Display, For Outdoor, Portable Power Station |
| Battery Type | LiFePO4 Battery |
| Battery Capacity | 537.6Wh |
| Product Name | 25000lux Led Cordless Miner Lamp |
|---|---|
| Lumen | 385 |
| Rated Voltage | 3.7V |
| Lighting Mode | Weak-work-strong-aux.-SOS 5 Lighting Modes |
| Power | 2.96W |
| Features | High Efficiency, Energy Saving, Long Lifespan |
|---|---|
| Product Name | KL5LM LED Mining Lamp |
| Battery Capacity | 7.8Ah Rechargeable Li-ion Battery |
| Working Temperature | -40℃-+50℃ |
| Material | PC |
| Model No | GL-T666 |
|---|---|
| Capacity | 7.8ah |
| Adjustable Lamp Holder | 90° |
| Light Source | LED |
| Impact Resistance | Up To 1 Meter Drop |