| Main Light Power | 0.74W |
|---|---|
| Standard Voltage | 3.7V |
| Battery Cycles | 1000 Cycles |
| Ip Rating | IP68 |
| Protection Rating | Waterproof IP68 |
| Light Source | 1pc Main Light & 2pcs Auxiliary Lights |
|---|---|
| Battery Capacity | 7000mAh Rechargeable Lithium Battery 18650 |
| Lighting Modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED Operating Current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Light Source | 1pc Main Light & 2pcs Auxiliary Lights |
|---|---|
| Battery Capacity | 7000mAh Rechargeable Lithium Battery 18650 |
| Lighting Modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED Operating Current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Light Source | 1pc Main Light & 2pcs Auxiliary Lights |
|---|---|
| Battery Capacity | 7000mAh Rechargeable 18650 Li-ion Battery |
| Lighting Modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED Operating Current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Light Source | 1pc Main Light & 2pcs Auxiliary Lights |
|---|---|
| Battery Capacity | 7000mAh Rechargeable 18650 Li-ion Battery |
| Lighting Modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED Operating Current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Light Source | 1pc Main Light & 2pcs Auxiliary Lights |
|---|---|
| Battery Capacity | 7000mAh Rechargeable 18650 Li-ion Battery |
| Lighting Modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED Operating Current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Features | Battery Indicator, Energy Saving, Long Lifespan,lightweight |
|---|---|
| Working Temperature | -20°C To 50°C |
| Material | PC |
| Main Light Brightness | 5000 Lux |
| Main Light Illuminous | 96 Lum |
| Battery Capacity | 14Ah Rechargeable Li-ion Battery |
|---|---|
| Rated Voltage | 3.7V |
| Power Of Main Light | 4.07W |
| Illuminous | 530lum |
| Brightness | 9000lux - 20000lux - 25000lux |
| Waterproof Grade | Ip68 |
|---|---|
| Main Light Power | 0.74W |
| Feature | Adjustable,portable,low Power Indication |
| Main Led Duration | 16-18hrs |
| Working Time | 60hrs-33hrs-22hrs |