| Packaging Details | A package contains a light, an instruction manual and a charger |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15days |
| Payment Terms | T/T,Western Union,Paypal |
| Supply Ability | Ten thousand per mont |
| Place of Origin | China |
| Main Led Lifespan | 100000 Hours |
|---|---|
| Auxiliary Led Duration | >60hrs |
| Working Time | 15H - 10H |
| Waterproof Grade | Ip68 |
| Impact Resistance | ≥1.5m |
| Battery Type | Rechargeable 18650 Battery |
|---|---|
| Light Source | 1pc Main Light, 2pcs Auxiliary Lights |
| Ip Rating | IP68 |
| Main Light Lifespan | 100000 Hrs |
| Auxiliary Led Duration | >60hrs |
| Working Time | 15H - 10H |
|---|---|
| Shockproof | Yes |
| Warranty | 3 Years |
| Ip Grade | Waterproof IP68 |
| Packaging Details | A package contains a light, an instruction manual and a charger. |
| Protection Rating | Waterproof IP68 |
|---|---|
| Adjustable Lamp Holder | 90° |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Luminous Flux | 10000lm |
| Life Span | 100000hrs |
| Features | Energy-saving, High Brightness, Long Lifespan |
|---|---|
| Working Time | 16hrs-18hrs |
| Waterproof | IP68 |
| Charging Time | ≤6 Hours |
| Battery Cycles | 1000cycles |
| Packaging Details | A package contains a light, an instruction manual and a charger. |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15days |
| Payment Terms | Western Union,T/T,Paypal |
| Supply Ability | Ten thousand per month |
| Place of Origin | China |
| Luminous Flux | 10000lm |
|---|---|
| Weight | 150 Grams |
| Model No | GLD-6 |
| Impact Resistance | 2 Meters Drop |
| Water Resistance | IP67 |
| Packaging Details | A package contains a light, an instruction manual and a charger. |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15days |
| Payment Terms | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Ability | Ten thousand per month |
| Place of Origin | China |
| Protection Rating | Waterproof IP68 |
|---|---|
| Brightness | 12500lux- 25000lux |
| Warranty | 2 Years |
| Voltage | AC85-265V |
| Ip Grade | Waterproof IP67 |