| Power | 3W |
|---|---|
| Luminous Flux | 348lum |
| Adjustable Headband | Yes |
| Beam Angle | 120° |
| Ip Grade | Waterproof IP68 |
| Power | 3W |
|---|---|
| Luminous Flux | 348lum |
| Adjustable Headband | Yes |
| Beam Angle | 120° |
| Ip Grade | Waterproof IP68 |
| Lighting Modes | Normal - Strong - SOS |
|---|---|
| Strong Light Current | 760mA |
| Life Span Of Main Light | 100000hrs |
| Water-proof Grade | IP68 |
| Delivery Time | 10-15days |
| Product Name | 15000lux Led Cordless Miner Lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Rated Voltage | 3.7V |
| Lighting Mode | Work-aux.-SOS 3 Lighting Modes |
| Power | 1.78W |
| Product Name | 25000lux Led Cordless Miner Lamp |
|---|---|
| Lumen | 385 |
| Rated Voltage | 3.7V |
| Lighting Mode | Weak-work-strong-aux.-SOS 5 Lighting Modes |
| Power | 2.96W |
| Product Name | 15000lux Led Cordless Miner Lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Rated Voltage | 3.7V |
| Lighting Mode | Work-aux.-SOS 3 Lighting Modes |
| Power | 1.78W |
| Product Name | Coal Miners Head Lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Rated Voltage | 3.7V |
| Lighting Mode | Work-Aux-SOS 3 Lighting Modes |
| Power | 1.78W |
| Product Name | 15000lux Led Cordless Miner Lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Rated Voltage | 3.7V |
| Lighting Mode | Work-aux.-SOS 3 Lighting Modes |
| Power | 1.78W |
| Product Name | Cordless Mine Lamp With Charger |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Rated Voltage | 3.7V |
| Lighting Mode | Work-aux 2 Lighting Modes |
| Power | 0.74W |
| Product Name | LED |
|---|---|
| Ip Rating | IP67 |
| Luminous Flux | 96lm |
| Working Temperature | -40℃-+50℃ |
| Material | ABS |