| Parts Of Light | Side Warning Lights And Center Working Lights |
|---|---|
| Light Source | 16 Leds F5 RGB And 1pc Main Light And 6pcs Auxiliary Lights |
| Light Modes Of Center Working Light | Weak-strong-auxiliary |
| Luminous Of Center Working Light | 120Lum-350Lum-50Lum |
| Brightness Of Center Working Lights | 1500Lux-6000Lux |
| Parts Of Light | Side Warn Lighting And Center Work Lighting |
|---|---|
| Light Source | 16 Leds F5 RGB And 1pc Main Light And 12pcs Auxiliary Lights |
| Light Modes Of Center Working Light | Weak-strong-auxiliary Cold White-auxiliary Warm White |
| Luminous Of Center Working Light | 100Lum-195Lum-35Lum-60Lum |
| Brightness Of Center Working Lights | 2500Lux-6000Lux-1500Lux-2200Lux |
| Service | OEM/ODM Available |
|---|---|
| Battery Capacity | 13.6Ah Rechargeable Li-ion Battery |
| Main Light Current | 400mA - 800mA |
| Cri | Ra>80 |
| Color Temperature | 5000K-6500K |
| Battery Type | Lithium Ion |
|---|---|
| Luminous Flux | 1000-20000lm |
| Life Span | 100000hrs |
| Color Temperature | 2700-6500K |
| Battery | Lithium Battery |
| Certification | CE, |
|---|---|
| Usage | Industrial, |
| Light Source | 400pcs |
| Ip Rating | IP66 |
| Lamp Body Material | Aluminum |
| Certification | CE, |
|---|---|
| Usage | Industrial, |
| Light Source | 576pcs |
| Ip Rating | IP66 |
| Lamp Body Material | Aluminum |
| Certification | CE, |
|---|---|
| Usage | Industrial, |
| Light Source | 210pcs |
| Ip Rating | IP66 |
| Lamp Body Material | Aluminum |
| Waterproof | IP68 |
|---|---|
| Model No | GLC-6S |
| Voltage | AC85-265V |
| Main Led Duration | 15-18hrs |
| Protection Rating | Waterproof IP68 |
| Life Span | 100000hrs |
|---|---|
| Working Time | 16 - 18Hours |
| Power Source | LED |
| Battery Capacity | 7Ah Rechargeable Li-ion Battery |
| Runtime | 13 - 15 Hours |
| Features | Waterproof,impact Resistance,explosion Proof |
|---|---|
| Light Source | One Main Light Six Auxiliary Lights |
| Battery Type | Rechargeable Li-ion Battery |
| Type | Headlamps |
| Ip Rating | IP67 |